آبانِ آکوامارین عقیق

آبان آکوامارین

آبان، در اوستا آپ، در پارسی باستان آپی و در فارسی آب گفته می‌شود. در اوستا بارها "آپ" به معنی فرشته نگهبان آب استعمال شده و همه جا به صیغه جمع آمده است. متولدین این ماه قوی، مصمّم و با اراده پولادین، ورزشکار، هوشیار و پر انرژی هستند.


این ماه عقیق رنگ را به متولدین عزیز و قوی آبان ماه تبریک می گوییم. امیدواریم که با داشتن اراده ی پولادین به مقصود و نیت قلبی خود دست یابید.


عادت موفقیت را تقویت کنید

تقویت عادتها، تعیین کننده ی موفقیت شما در کار و زندگی هستند. عادت تعیین اولویت ها، غلبه بر به تعویق انداختن کارها و تمرکز بر مهمترین وظایف، یک مهارت ذهنی و فیزیکی است؛ بنابراین می توانید این عادت را با کمک تمرین و تکرار مداوم بیاموزید تا اینکه در ذهن ناخودآگاه شما جا بیفتد و به یک رفتار دائمی و عادت تبدیل شود و از آن به بعد انجام آن به صورت اتوماتیک و بسیار ساده خواهد بود.
عادت شروع و تکمیل وظایف مهم، فواید فوری و همیشگی دارد. شما از نظر ذهنی و احساسی به نوعی طراحی شدید که تکمیل وظایف باعث ایجاد احساس مثبت در شما خواهد شد. با این کار شما خوشحالی و پیروزی را احساس می کنید.

با تکمیل یک وظیفه در هر سایز یا اهمیت از طرف شما، موجی از انرژی، اشتیاق و عزت نفس را احساس می کنید. هرچه کار انجام شده مهم تر باشد، شما نیز نسبت به خودتان یا جهان پیرامون، شادی، اعتماد به نفس و قدرت بیشتری را احساس می کنید.اتمام هر وظیفه مهم سبب رهاسازی آندورفین از مغز و لذت طبیعی شما می شود. آندورفین آزادشده بر اثر تکمیل موفقیت آمیز یک کار باعث ایجاد حس مثبت، جذابیت، خلاقیت و اعتماد به نفس می شود.


آخرین نوشته‌ها

همین حالا شروع کنید- به آینده نگاه کن، زیرا باقی عمرت را در آنجا سپری خواهی نمود. جورج برنز

هر آرزویی فقط با برنامه ریزی به هدف می رسد